Linketica – nová generace linkbuildingu a ovlivňování sociálního obsahu

Co je Linketica

Linketica je vize workflow, nástroj pro markeťáka/PR managera/affiláka k globální propagaci informačního/prodejního kanálu na internetu.

Prakticky

Linketica.com je pay per post tržiště nové generace. Tržiště pro to, že prodeje příspěvků s odkazy probíhá na základě poptávky inzerentů a nabídky publisherů. Nová generace proto, že je to nástroj multiplatformní (www, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter) a multijazykový.

Odbočka

Linketica je ve stádiu veřejné bety a zatím byla dokončeno cca 35% z plánovaného stavu. Systém byl do veřejného provozu spuštěn nekompletní a postupně se přidávají nové funkce na základě měsíčních plánů (sprintů), proto ta „veřejná beta“.  Systém je stavěn robustně pro velký a bezpečný provoz. Česká verze je testovací, protože nejlépe se provoz ladí v jazyce, kterému tvůrci rozumí.

Pro koho je určena

Linketica je nástroj pro chytré PR, markeťáky a affiláky. Pryč je doba, kdy stačil linkbuilding ve stylu: „nakoupit 50 zpětných odkazů z tématických stránek s klíčovými slovy a vyrostou ranky s pozicema na kejwordy„. Dnes potřebujete směsici zpětných odkazů a nespoléhat se jenom na vyhledávače. A pak je tu sociální faktor. Více než 50%  získávání informací o produktech probíhá na několika hlavních sociálních sítích. Lidé hledají informace o produktech tam kde se nejčastěji nacházejí. Proto pokud s eshopem nebo affiliate webem ignorujete sociální sítě, tak automaticky přicházíte o polovinu zákazníků. Dnešní eshopy mají různé jazykové verze pro různé jazyky. Síla sociálních sítí je, že nečekáte jenom na zájem kupujících, ale můžete vytvářet poptávku vašich produktů metodou „doporučení“.

Globální

Ano, Linketica je od počátku plánována jako globální startup.  Proto to není  „one-man-show“, ale team lidí a to jmenovitě (abecedně) Dlouhý Vít, Jersák Martin, Řeháček Michal, Talavášek Martin. Zkušený team webařů, kdy každý má více jak 10 let zkušeností na freelance dráze.  Probíhají i nějaké rozhovory s potencionálními investory pro další expanzi.

Proč do ní naskočit ještě dnes

Už nyní je Linketica funkční nástroj, který každý měsíc přidává nové služby. Umožňuje na jednom místě koupit články na webu, příspěvky na Facebooku a Twitteru, fotografie na Instagramu a vlogy na Youtube. Navíc Linketica má atraktivní affiliate program, tak si z jejího úspěchu můžete také něco urvat.

Linketika roste a je úžasně vědět, že jste její součástí již od ranných dob.

Další čtení

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *