2 měsíce Sekonu

Projekt Serkon jsem si přejmenoval na Sekon, protože každý v tom viděl něco fekálního. :-O

Zítra je konec měsíce. Mezníkem v plánování bylo do konce května vydělat Sekonem první peníze. Tento cíl se nezdařil. Oproti původnímu návrhu se web (moje část businessu, za kterou mám zodpovědnost) již podruhé od původního návrhu změnil. Pozitivní je, že tento projekt šíří neskutečně pozitivní auru a otvírá dveře jako vítr.

Celý business “sociálna” funguje trochu jinak než jsem byl zvyklej. Zdravotnictví je informačníma technologiema stále dost netknuté. Typický end-user, má IE 8, Win xp, 1024px nebo mobil/tablet a čte Blesk/Chvilka pro tebe. Takže se technologicky vracím minimálně o 5 let zpátky s kombinací jednosloupcové responzibility.

Z pohledu obchodního obor funguje na telefonické a schůzkové bázi. Nevýhodou je škálovatelnost za cenu velkého personálního a časového nasazení. Emailová masskomunikace je zcela bez efektu. Výhodou je velká komunikativnost a empatičnost lidí. Když už s někým komunikujete, tak se v 90% připadů dohodnete alespoň na nějakém průsečíku kooperace nebo na úplně jiné spolupráci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..