Adsense – filtr konkurenčních reklam

Pomocí nastavení konkurenčních reklam můžete zvýšit proklik, relevanci a cenu prokliku, tady vydělat více! Mně se to http://www.freemp3.cz osvědčilo v tom, že denní výdělek je dvojnásobný :-)).

Jak na to?
Nainstalujte se google toolbar včetně přidání registru , dle návodu u Yuhůa: http://www.jakpsatweb.cz/clanky/adsense-3-testovaci-nahled.html .
Zobrazte si v prohlížeči svoji stránku a zobrazte si jia zobrazte si vesměs url všech anglických odkazů relevantních reklam. Když se na ty weby podíváte, tak zjistíte, že většina jich je vyrobena jenom na prokliky adsense (tkz.: MFA- made for adsense). Tyto reklamy mají většinou nastavenou nízkou cenu za proklik.

Odbočka k řazení
Google řadí inzeráty podle kombinace procentuálních prokliků a ceny prokliků. Takže se na první pozice inzerátů dostávají reklamy s minimální cenou. Navíc to bývají MFA weby, které vašim návštěvníkům nic nepřinesou.

Tyto stránky si nastavte do filtru konkurenčních reklam, aby se vám zobrazovaly. Trošku jsem byl zmaten jak tam napsat ten seznam. Ale zjistil jsem, že domény se píšou v základním tvaru, na každý řádek jedna. A druhý den se jukněte o kolik vám vzrostl výdělek. U mě to znamenalo méně prokliků ale s mnohem vyšší cenou, takže konečný výdělek je větší. Reklamy se ale rychle obnovují, takže doporučuji čas od času ty reklamy znovu přefiltrovat.

Update 23.11.2007: Dnes už filtr nepoužívám, protože je s tím více práce než užitku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..