Budování zpětných odkazů

V poslední době jsem sháněl pro několik webů zpětné odkazy. Při této příležitosti se mi podařilo tuto činnost dosti automatizovat, ale ruční práce je to pořád. I když mnoho webů nabízí budování zpětných odkazů, rozhodl jsem se stvořil další nabídku tvorby zpětných odkazů: “Zpětné odkazy pro váš web“. Jsem zvědavý jestli bude mít někdo o tuto službu zájem, protože při větším zájmu by se mi vyplatila naprogramovat aplikace pro větší automatizaci práce a cena za zpětný odkaz by mohla klesnout. Současná cena je 30 Kč za zpětný odkaz. Cena není jenom za registraci, ale za skutečně přidané odkazy. Některé stránky mohou odkaz odmítnout a pak je to falešná registrace a registrace neúčtujeme, proto u mě platíte jenom za výsledek. Fakturace bude provedena po 14 dnech a emailem vám přijde excelová tabulka s Url kde jsou vaše nově přidané odkazy (Old Spice:důkaz místo slibů). Samozřejmostí je faktura.

Potřebujete-li teda zpětné odkazy, vyzkoušejte: Zpětné odkazy pro váš web .

1 Reply to “Budování zpětných odkazů”

  1. Nazdar, těší mě, že při brouzdání po netu narazím na hraničáky a ještě k tomu na mou kamarádku z dřívější doby. Tak Peťu pozdravuj od kamaráda Ivi.

    Jinak, možná pro lepší důvěryhodnost bych u stránky budování zpětných odkazů dal nějaké kontakty na Vás. Ono přeci jenom nevím, jestli bych do toho šel. Podle mě už něco víš o marketingu..a tohle jsou zbytečné klacky pod nohy.

    Ale i tak držím palce s projekty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..