Hledám testery pro payperpost systém

Pay per post (placení za článek – PPP) je systém kdy blogeři píšou články a recenze o zboží a službách. Inzerenti blogerům za takové články platí.

V českém jazykovém prostředí není žádný PPP systém. Rozhodl jsem se vyplnit tuto mezeru na trhu a začal bádat. Prvotní myšlenka obšlehnout nějaký jiný systém brzo vzala za své, protože český net je natolik specifický, že si zaslouží vlastní logiku (nakonec je to stejné jako ostatní zahraniční systémy). Tak jsem si sedl s papírem a tužkou, a začal psát uživatelské scénáře a kreslit diagramy. Uživatelské scénáře se zjednodušovali a zjednodušovali, diagramy se rozrůstaly a rozrůstaly. Když jsem si už myslel, že systém mám myšlenkově dotažený, vrhnul jsem se na programování. Programování systému, ale ukázalo, že jsem byl myšlenkově asi v 1/3. Prvotní myšlenka udělat jedno rozhraní pro blogera i inzerenta rychle vzala za své. Logika fungování takového systému si vyžádala skoro stejné, ale oddělené rozhraní.

V současné době je systém odhadem z 90% hotový a chybějí v podstatě již jen drobnosti. Je na čase začít testovat aplikaci na skutečných lidech, aby v systému byly data na kterých se ověří použitelnost systému. Chcete li se stát testerem ať už na straně inzerenta nebo blogera, napište si o přístupové údaje (každý je nedostane) do aplikace na email ahoj@infanap.com . Úkolem testera je aplikaci vyzkoušet a napsat vlastní připomínky a podměty pro úpravy.

Prvním testerem se stal Lukáš Voplakal webdesign, kterého tímto zdravím 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..