Hromadné nakupování – slevové servery

Jsem zvyklej, že na netu hledám levné zboží, poslední dobou, ale slídím i po slevoserverech. Teď už teda neslídím, koukám na Slevo.cz, kde to je agregovaný. Zkoušel jsem také si nechat posílat novinky emailem z těchto serverů, ale po pár dnech jsem to všechno zrušil. Se zaplněnou schránkou nepracovníma blbostma se nedá dělat business. Smyslem slevoserveru je nabídnutí hromadné slevy. Třeba jako, že se nějaké služby prodá více jak 100 kusů , tak je to za polovinu ceny. A to mě baví 🙂 Už jsem pořídil masáže, permanentku do solárka a večeři pro dva. Celkem si to s mojí skoroženou užíváme.
Slevoserverů se objevilo hodně a nějak jsem nestíhal sledovat všechny. Odbočka: hrozně se mi zalíbilo, když začli fungovat nepražské lokální slevoservery. Ale jak jsem již psal, měl jsem problém, jak ty všechny slevoservery sledovat a nestrávit na tom moc času. Díru na trhu brzo zacelilo Slevo.cz které agreguje slevy z mnoha slevoserverů a umí je třídit podle měst. Každodenně sleduji slevy v Liberci a Jablonci.
Zajímavá specialita českých slevoserverů je, že nabízejí služby, služby a služby. Celkem mě to vadí, je to všechno takové jednotvárné,dal bych přednost alespoň 50 procentnímu zastoupení levného zboží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..