Inzerce – kvalita versus kvantita

Vůdce ve vaněPo delší odmlce jsem začal zase pracovat na svých webech, které jsou už definitivně umístěny v Texasu u Hostgatoru. Propad návštěvnosti je dost znatelný. Na diskuzním fóru na Webtrhu se často objevují informace o tom, že pro nás jsou pak stránky moc pomalé, ale ze své existence u Hostgatoru takovou zkušenost nemám.

Inzerce začala znovu růst (sice jenom po stovkách) a to mi dělá radost. Menší radost mi, ale dělají turbo inzerenti. Turbo inzerentem nazývám inzerujícího, který stejný inzerát nebo inzerát v drobných obměnách nacpe do všech měst nebo hůře do všech kategorií. Při kontrole inzerátů takové nemilosrdně mažu. Zároveň inzerentovi napíšu, že jeho inzeráty jsou považovány za spam a jsou mazány. Pokud někteří inzerenti neustále zahlcují inzerci, napíšu i ostřejší dopis. 60-krát nacpaný stejný inzerát za sebou do inzerce dělá pěknou neplechu a to se mi nelíbí.

Jeden z turbo inzerentů mě obdařil i písemnou odpovědí a mé praktiky označil za totalitní a politoval mě (děkuji jsem chudáček). Když do něčeho investuji, tak chci aby to bylo kvalitní a turbo inzerenti tuto podmínku nesplňují. Oproti jiným inzertním serverům chci nabízet kvalitní inzerci a né samé turbo bludy. Jako příklad uvedu svůj oblíbený mail i s reakcí na něj. Reakci totalitně cenzuruji, abych nedělal turbo inzerentovi reklamu.

Vaše inzeráty byly vyhodnoceny na serveru inzerce-zdarma.cz jako SPAM a jsou při periodických kontrolách automaticky MAZÁNY! Proto přivítám pokud již nebudete přidávat inzeráty na inzerce-zdarma.cz
a ušetříte čas sobě i mě.

Následovala odpověď:

pokud myslíte že je to span tak si dělejte to co uznáte za vhodné ale já si nemyslím že jde o span tyto …. existují a já dávám u vás akorád inzerát skoro do všech měst nezlobte se ale to byste mohl vyčistit všechny inzeráty jak jsem se tak koukal tak tvrdě komerčních inzerátů je nepočítaně ani nebudu počítat je vydět že těch inzerátů je akorát tolik jako na nějakým samostatným letáku pokud si chcete vybírat inzeráty a vyhazovat ty co vám nevoní tak ten server bych radši zrušil protože to připomíná totalitní praktiky mám spoustu inzerátů i jinde a to jsou tam ještě vděční že tam vůbec něco mají a ještě děkují no myslím že se obejdu bez

jedné totalitní inzerce.Můžu vám říct že je to první případ kdy mě někdo maže inzerci spíš vás lituji.

Jaký je Váš názor, jde na inzertní spamery? Je JersyWoo totalitní vůdce?

zdroj obrázku:idnes.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..