Inzerce se dobře rozjíždí

Dneska je to přesně měsíc co jsem spustil inzerci zdarma . A zrovna dnes web překoná hranici návštěvnosti 200 lidí denně. Z rostoucí návštěvnosti mám velkou radost a doufám, že ji mají i návštěvníci. Podle statistik návštěvnosti se optimalizace na města podařila a lidé přicházejí na přesně mířené víceslovné dotazy. S rostoucí návštěvností přibývá každý den inzerátů. Na web se dostane jen asi tak polovina, protože dobrou polovinu inzerátů natvrdo mažu, abych udržel nějakou „jakou-takous“ kvalitu inzerátů. Je celkem zdrcující kolik lidi věřící v „Online business system“ si myslí, že je to dobrá cesta. Denně jsou schopni vygenerovat desítky inzerátů na práci, pohodlí z domova a hubnutí. Nacpou je do všech měst, do všech kategorií a to je musí stát hodně času, přitom jim jejich inzeráty mažu jedním kliknutím. Kdyby radši věnovali své úsilí plodnějšímu webovému businessu, zbytečně plýtvají svůj, ale také můj čas.

Zpátky od dobrého pocitu k reálným věcem. Do konce týdne bych chtěl udělat jednotlivým kategoriím a městům rss exporty, možnost přidávat k inzerátům fotky a iframe export pro lokální weby měst. Asi je už také na čase konečně začít řešit designovou stránku webu, protože ta červená na bílé se mi zdá nyní s měsíčním odstupem hrozně děsná.

2 Replies to “Inzerce se dobře rozjíždí”

  1. Dobrý den. Dnes jsem u Vás v inzerci vložila inzerát. Mám dotaz ohledně jeho smazání či editování. Nerada bych, až zboží prodám, aby ještě bylo na stránkách k mání. Děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..