Jak legálně spamovat

Do mailu mi přišel email s upozorněním, že se chci někam registrovat do posílání novinek. Títo způsobem se dá klidně rozesílat emailem upozornění na nový server a zadarmo. Nařknutí z toho, že spamujete bude asi těžké prokázat. Pro inspiraci jak takový email napsat přidávám upravenou kopii emailu.

Dobrý den,

tento e-mail je generován automatem serveru www.example.com na základě žádosti (o zasílání novinek na e-mail example@example.com) podané prostřednictvím formuláře (na stránce vlevo dole) dne 2007-10-04. Abychom vyloučili zápis Vaší e-mailové adresy do systému třetí osobou, žádáme Vás proto o potvrzení Vašeho souhlasu klikem na tento odkaz:

ANO – souhlasím se zasláním nabídky

Pokud nyní projevíte souhlas se zasíláním nabídek (předpokládaná četnost je cca 1 za 2 měsíce) na Váš e-mail a postupem času se rozhodnete, že již nechcete další nabídku zaslat, u každé zaslané nabídky budete mít možnost kliknutím na přiložený odkaz se z databáze sami odhlásit.

Vaše emailová adresa (example@example.com) je nyní na našem serveru pro zasílání nabídek neaktivní, jestliže vůbec na nic nekliknete, zůstane neaktivní a již více Vás z tohoto serveru na tomto e-mailu nebudeme kontaktovat. Pokud jste e-mail nezadal(a) sám (sama) a problematika karaoke Vás nezajímá, omlouváme se za tento e-mail, který je generován automatem na základě vepsání e-mailové adresy anonymním návštěvníkem, čemuž se bohužel nedá nikterak zabránit.

S přáním hezkého dne

Team serveru www.example.com

1 Reply to “Jak legálně spamovat”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..