Lenivost je největší BUG člověka

V současné době jsem měl zpracovávat jednu ze dvou zakázek. Zákazníci, ale s projektovou dokumentací nepospíchají, dokud ji nemají hotovou a nechtějí ji po mě zpracovat. 🙂 A tak mě napadly další dva projekty (ti kdo vědí se tomu už nyní smějou) a zjistil jsem, že mám už moc domén. Tak jsem využil chytrých komentářů an oblíbeném Webtrhu a prozkoumal jsem hostingy, které umožňují více domén na jednom hostingu. Nakonec jsem si vybral U Hostgatoru program baby. Při placení hostingu se objevil problém s embosovou kartou, tak jsem musel zajít do banky objednat si speciální kartu jenom pro platby na internetu. Rovnou jsem tam musel podepsat spoustu papírů. Můj rozhovor s bankovnicí (nevím jak se říkám těm ženskejm [osobní bankéřka] co si člověk za nima vleze do buňky a oni mu splní každé bankovní přání):

Bankovnice:Vy jste u nás dlouho nebyl, že?
Já: Ano, využívám internetové bankovnictví.
Bankovnice: Tak to vysvětluje, proč máte na smlouvách stará loga. Naše banka už se dva roky jmenuje jinak!!

Nakonec jsem hodinu podepisoval hromadu papírů. Bohužel (nebo Bohu dík) karta jenom pro platby na internetu bude až za týden. Takže se nudíma přemýšlím o detailech nových webů. Mezitím brouzdám po diskuzích a blozích (ideálně a krásně zbytečně to žere čas). Najednou jsem na jednom blogu narazil na krásný výrok, kvůli kterému píšu celý tento vyjímečně dlouhý příspěvek.

Ján Fečík: “Lenivost je největší BUG člověka”.

(to je ale blboct, co?)

2 Replies to “Lenivost je největší BUG člověka”

  1. HostGator mám v plánu taky vyzkoušet. Líbí se mi jejich přístup, na blogu píšou docela upřímně a člověk jim to věří. Nebo holt mají skvělý PR oddělení :D. Jinak doporučuju najít si slevový kupóny, u HostGator to je tuším 10$, ale kdyby ses rozhod pro http://www.HostICan.com, tak na ně se dá najít kupón 50$, což je docela znát ;-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..