Málem jsem dostal infarkt, Adsense spadlo

No fakt, představte si, že vyděláváte něco málo přes 20 dolarů, někdy i 30 dolarů denně a najednou to spadne na 7-9 dolarů. Hned jsem z toho byl na pokraji duševního zhroucení. Už jsem si krásně představoval, jak za vydělané peníze najmu další brigádníky na doplňování obsahu a budu se věnovat programování aplikace pro nově koupenou doménu www.inzerce-zdarma.cz a najednou mám po ptákách a musím vymyslet nový strategický plán. Na netu jsem sice četl spoustu varování o mystickém dvouměsíčním efektu, ale nakonec mi Adsense dlouho radost nedělalo. Nechce se mi ani dívat kolik je to přesně dnů, ale radost jsem měl jenom měsíc. Hned jsem přepočítal všechny svoje reklamní statistiky pro jednotlivé pozice a vykouzlil se mi na tváři alespoň malý úsměv, pořád je to dvojnásobek toho co jsem vydělával s českými reklamními systémy. Takže od Adsense zatím ustupovat nebudu, ale budu pokračovat.

Dneska mě kolega informoval, že se historicky podařilo prodat první zboží přes eshop Outlet elektro . Celkem mě to překvapilo, že při tak nízké návštěvnosti se něco prodalo. Protože zatím eshop navštívilo 470 lidí (z toho asi 150x já) s průměrnou návštěvností 22 lidí denně. Na aukcích je po zboží pořád stejný zájem i když vánoce jsou celkem daleko za náma a to mi dělá radost. Dokonce mi přišla i pěkná reakce od kupující, která si koupila kuchyňskou váhu Gourmet: “Nádherné zboží Výborná kvalita super rychlé dodání mohu jen a jen DOPORUČIT!!!!Děkuji za kvalitní obchod “. Dodalo mi to trochu optimismu do prodávání zboží na netu a proto v pátek, až skončí aukce a budu je znovu obnovovat zabrousím do kouzelného oboru hraní si slovy zvaný copywriting .

Včera jsem využil volné hodinky večer a hned jsem registroval web Výměny odkazů do katalogů ze seznamu Radka (starší článek). Tak jsem zvědavej, protože se prý podle některých v SEO konferenci blíží Google dance.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..