O mně

Ahoj,

Jmenuji se Martin Jersák (1981) a jsem vesnickej buran,  na internetu vystupuji jako “JersyWoo” a v offline světě se mi říká “Špenát“.

Můj hlavní business je programování aplikací, který vydělávaj zákazníkům prachy ve větším než malém množstvím. Spoluvlastním firmu s dobrou karmou Senior Kontakt  a provozovatele stovek tématických magazínů Media Monkey. Provozoval jsem logistiku pro eshopy Fulfillment Dobrý Sklad. (uzavřeno  9/2017)  Založil jsem a provozoval payperpost systém PlaclaBezahlteArtikel (prodáno 1/2014), legendární hudební FreeMP3.cz (žijící mrtvola) a  provozoval jsem farmu desítek tématických blogů (překlopeno do firmy Media Monkey s.r.o. a několika i užitečných služeb jako je Práce v okolí a Test blog.

Nemám rád negativní lidi, hatery, loosery a socky co nejsou schopné opustit svoji komfortní zónu. Každý je takový a má se tak, jak si zaslouží.

Mám rád offroady, myslivost, kvalitní jídlo, spaní do oběda, budování (čehokoliv) a čas od času cestování. Furt se honím za nadprůměrností a dobrou karmou.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..