Paroubek škodí Českému národu – život Českého vojáka > 30Kč

Osobně jsem se snažil vyhýbat politickým invektivám na tomto svém blogu. Ale poslední akce v parlamentu levicových stran mě šokovala! Za vlád ČSSD, vláda (složená převážně z Čssd poslala české vojáky na zahraniční mise) a nyní při zákonu prodlužujícím jejich pobyt prohlasovala bez protinávrhu(!) zrušení jejich pobytu. Tudíž vojáci v obložení z mého pohledu teroristama schopných všeho (fundamentalisty provozujících jako nástroj své víry vraždy) se ze dne na den stanou turisté! Od 31. prosince z českých vojáků bojujících hrdině (za evropské chápání demokracie) za naši vlast, uprostřed fundamenatlistických muslimů udělala Čssd a Ksčm obyčejné turisty!

Pokuď v následující době zemře voják na misi, ze zákona armáda nemá povinnost se postarat o jeho rodinu.

Poslat skupinu na misi trvá dobrých půl roku a stáhnout skupinu pár stovek lidí ze dne na den trvá minimálně stejnou dobu. Děkuji současné vládě, že prodloužila jejich logistickou podporu z České republiky o další dva měsíce, aby měli alespoň čas připravit přesun zpátky.

Velice mě šokuje, že levicové strany včera při nečekaných jednání i za cenu velkých ústupků (vojáci budou mít kalendářní rok na stáhnutí – nouzový návrh Topolánka) postavili na rovnítko 30 Kč = život stovek Českých vojáků! Nemuvě o tom, že chtěli nastalou situaci vysvětlit Britský, Americký, Nizozemský a Polský velvyslanec, tak je slušně řečeno poslal do háje.

Co se asi stane, až se Paroubek dostane do vrcholných pozic české mocenské scény (premiér, prezident)? Jakou cenu pro jeho mocenský chtíč bude mít obyčejný občan. Když každý elitní voják vysílaný na misi stojí milióny korun a včera určil, že Český voják nemá ani cenu 30 Kč!

Mám pochopení (i když jsem pravicový volič) pro levicové voliče, ale uvědomují si tuto skutečnost? Ví koho volí?

Článek je průběžně doplňován.

4 Replies to “Paroubek škodí Českému národu – život Českého vojáka > 30Kč”

  1. Tohle je docela síla a určitě to bude mít diplomatické dohry. Do budoucna jsme země, které není radno věřit.

    Udělal jsem velkou chybu, že jsem si pod tím článkem na Novinkách otevřel diskuzi. :puke:

    Teď začínám opět přemýšlet, kam asi pojedu v roce 2010, až v senátu převáží levičáci, Paroubek se stane tím premiérem, Filip předsedou sněmovny…

  2. Zaujala mě myšlenka ohodnocení ceny vojáka cenou jednoho směšného poplatku, který jsem a celý rok ani jednou nezaplatil. Prostě nemám čas marodit. Ale mnohem nebezpečnéjší pro nás je výměna 4 pochybných let vlády za náš budoucí život ve stáří. Ten totiž Parobek se svou stranou a za vydatné pomoci komunistů, žene do hrozné chudoby. A my, kteří máme do důchodu pouhých 15 let a volíme mocichtivého Paroubka jsme potom naprostí hlupáci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..