Práce v okolí

Nějaký čas jsem nosil v hlavě myšlenku na pracovní server, kde by byly nabídky práce zobrazeny na mapě. Tak jsem udělal Práce v okolí .cz. Na design jsem lama, tak jsem ho opět outsourcoval a logo a design vymyslel Adam Bubeníček. Mám již nějaký ty statistiky z loadu dat do aplikace (a aktualizací) a Google maps api je naprd. Přesněji je nespolehlivé, přibližně každý čtvrtý výsledek určení na mapě je špatný. Ale to je asi tím, že pokud je zeměpisně více stejných názvů, tak prostě jejich rozhraní něco vyhodí a dále to neřeší. Tenhle problém budu muset nějak dořešit.

Napsal jsem si seznam co tam ještě dodělám a je toho ještě na 14 dní. Snad to pak bude konečně smysluplné k použití. Moc času na to nemám, mám rozdělané dvě zakázky (a další dvě nasmlouvané) a nedaří se mi prodat pražský byt, takže furt musím chodit do práce. Chjo…

U tohohle webu poprvé vyzkouším i offline propagování webu, abych do toho trochu proniknul. Naposled jsem chtěl začít oflline reklamu pro Inzerce zdarma, ale než jsem se nadál, tak se našel kupec a web šel do cizích rukou (a zároveň do binárního propadliště dějin).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..