Článkování práce v okolí – druhé kolo a Bezahlte Artikel

Práce v okolí se po první článkové vlně ustálila na 700 lidech denně. Nyní po půl roce dělám přez Placlu druhou článkovou vlnu a už jsem na 800 lidech. Očekávám, že se dostanu přez 1000 lidí denně. Oblast naídek práce je v Serp hodně konkurenční, ale líbí se mi, že články přez Placlu dokáží v hustě konkurenční oblasti tlačit v Serp nahoru.

Expanze Placly se společníkem do Francie skončil po třech měsících jenom u koupi domén, tak jsem tuto kapitolu zavřel a vrhnul jsem se na expanzi jinak. Sehnal jsem si překladatelku němčiny a jedu na vlastní brko. Vše je již hotové, už jenom dolaďujeme vnitřní překlady. Zároveň zjišťuji, že některé komponenty nejsou dobře naprogramované z pohledu variability systému, tak je rovnou zpětně přeprogramovávám a dávám i do Placly. Nový web poběží na adrese http://bezahlteartikel.de.

Blogová farma se ustálila na 29 kouskách. Snažím se na zjišťovat co který blog dělá úspěšným a zjištěné úspěchy aplikovat i na ostatní. Nechtěl jsem již dělat další blogy, ale oblast zdravotnictví díky nadstandartům se mi zdá do budoucna jako rentabilní, tak sháním nějaké pěkné domény na developování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..