Nástroj pro hledání nových trhů

Google má habakůk služeb a některé jsou i zajímavé. Narazil jsem na Nástroj pro hledání nových trhů , což je prakticky analyzátor pro Google adwords s integrovaným Google translate.

Chvilku jsem s tím hrál a mám z toho radost. Utvrdilo mě to v některých mým myšlenkám a zároveň otevřelo moje omezené vnímání i o některé nové dimenze jak na netu rozšířit své podnikání.

Pozitivní myšlenky jsou zrovna nyní potřeba, nastalo „letní internetové chcíplo“ a je čas promýšlet nad další strategii. První letní akcí byla revize Adwords reklam a vypnutí některých kampaní na kterých jsem zjistil, že prodělávám.

Taky jsem částečně revidoval stav doménového portfolia a uvědomil jsem si, jak se s létem zhoršila obchodovatelnost domén. Ve vzduchu mi létá 8 domén, jenom kvůli tomu, že protistrany nejsou schopné aukce dotáhnout dokonce. Na webtrhu se domény a weby kupují pro mé specifické potřeby dobře, ale zamýšlím se nad tím, jestli ty problémy s náctiletými obchodníky co nedodržují virtuální pravidla stojí za ty nervy.

Práce v okolí je na webu ve své již třetí generaci a jsem s ní zatím nejvíce spokojený. I přesto se další změny chystají. Nakoupil jsem tam nějaký trafic, abych měl dost dat ze současné verze pro další změny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..