Adsense mi dělá radost

S příchodem Adsense pro obsah pro česky psané stránky mám velkou radost. Dříve mi Adsense vydělalo pár centů někdy vyjíměčně i nějaký ten dolar. Za prosinec jsem očekával, že příjmy se zvýší na pár desítek dolarů za měsíc. Ale, že to budou stovky dolarů, jsem opravdu nečekal a jsem velmi překvapen. Posuďte sami:

Říjen: 0,44$

Listopad: 1,44$

Prosinec: 371,03$

Bankovní spojení mám již ověřené, tak se těším na první finanční injekci. Akorát se budu muset ještě poptat, jak to vyúčtovat na živnosťák. V nejbližší době mě čeká první daňové přiznání, tak snad to zvládnu a neudělám žádnou botu.

A co mi nedělá radost:

MFA weby v adsense, mají vysoký clickrate a nízkou cenu za proklik a dosti mi snižují CPM. Jednou týdně projedu reklamy na webech a do filtru konkurenčních reklam zařadím nové MFA weby. Už mám dost dlouhý seznam a brzo vyčerpám limit 200 webů ve filtru, jak to budu řešit potom nevím. Dejme tomu, že CPM má hodnotu X. V průběhu týdne pomalu a jistě klesá na polovinu a po zásahu do filtru konkurenčních reklam zase vystoupí na dvojnásobek. A takhle to jde každý týden, prostě opruz.

6 Replies to “Adsense mi dělá radost”

 1. Na Adsense se vydělává tím, že pokud máš web, přihlásíš se do systému adsense. Vygenerované reklamní kódy Adsense si vložíš do vlastní stránky a Adsense ti platí za kliknutí na ty reklamy.

  MFA=” made for adsense “, jsou to weby, které jsou speciálně vytvořené jenom pro odčerpávání peněz z adsense

 2. MFA weby obsahují trochu obsahu a hlavně reklamy adsense, takže člověk nemá kam jinam kliknout než na reklamu. Weby jsou optimalizované na slova, která jsou hodně placena. A tyto weby inzerují v adsense na nízkoplacená slova (není to přesné). Takže návštěvník k nim přijde za 0,1 dolaru a na webu klikne na reklamu za 1 dolar.
  Ukázky MFA:
  – all-download .com
  – digital-audio. info
  – musicdownloadportal. net

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..