Jak jsem nespustil betu www.vymena-odkazu.cz

Na několika webech jsem udělal stránku pro výměnu odkazů. Základními “technikami SEO” (strukturovaným kódem a odkazy) jsem se dostal ve vyhledávačích na první stránku na výraz “výměna odkazů” (spíše náhodně). Díky tomu mi chodí hodně mailů s žádostí o výměnu odkazů. A tak jsem hledal. Na českém netu jsou pouze spolecnik.com a www.pagerank.cz , které se spíše podobají odkazovacím farmám. Osobně bych tam odkaz nedal (názor). Tak jsem stvořil vlastní web pro výměnu odkazů. Web pro výměnu odkazů, kde nejsou žádné klikací odkazy a obsahují inzerci na výměnu odkazů. Dneska jsem se chtěl na tomto blogu pěkně pochlubit a představit nový web na výměnu odkazů na adrese www.vymena-odkazu.cz .

Ale všechno dočasně zkrachovalo, bohužel byl špatně nastaven alias pro domény a aplikace běží na adrese www.jersywoo.com/vymena-odkazu/ a doména je přesměrována na tento blog. Holt, i mistr tesař se někdy utne a teď musím čekat do pondělí, protože nemám přístup na nastavení serveru na hostingu. Tak mě napadlo, že nebudu nic odkládat a nazvu to poslední dobou oblíbeným slovem “beta”. Chcete li, už nyní můžete přidat své do inzerce pro výměnu odkazů.

Co je v plánu: 

1. vytvoři rss kanál

2. registrovat web do katalogů

3. kouzlit pro vyhledávače za účelem první pozice na výraz “výměna odkazů”

11 Replies to “Jak jsem nespustil betu www.vymena-odkazu.cz”

  1. Český hosting, já to tušil. Právě kvůli tomu jsem odešel. Nemůžete si tvořit vlastní .htaccess a když už chcete poslat pravidla na podporu, aby je aplikovali, je po šesté hodině nebo víkend.

    Tomu říkám opravdový vopruz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..