Čím se zabavit – nová motivace

Podnikání má jednu výhodu, která může být naprd. Tou ne/výhodou je schopnost být pánem vlastního času. Časem člověk přijde na to co je v podnikání efektivní a věnuje se jenom tomu efektivnímu a tím získá spoustu volného času (delegace činností). A najednou přijde otázka co s volným časem? Je Vám lehce přez 30, splnili jste si většinu snů (cestování, žena, dům, auto, pracovní/finanční nezávislost). 8 hodin denně spíte, 2-4 hodiny pracujete a 12 – 14 hodin denně se nudíte. Den za dnem … týden za týdnem … měsíc za měsícem … Nejhorší je ta myšlenková nuda, když nemáte nové myšlenkové podměty. Nemáte žádný cíl!
Poslední rok a půl jsem byl zabavený stavbou rodinného domu. Dneska už bydlíme a do života se opět vkrádá trudomyslnost.

V mládí jsem hodně sportoval, tréninky jsem měl 5-6 dní v týdnu (plavání, řeckořímský zápas, kolová, fotbal, voleyball). Postupem času se sportu dostávalo méně a méně až jsem se dostal do stavu “Krysus officus”. Dneska mi přišla zásilka videa na cdčku ze staré videokazety. Byla to památka na službu v armádě (voják z povolání – zdravotník u protitankové roty 42. mechanizovaného praporu). Úplně mi vyrazily dech záběry v jak skvělé fyzické kondici jsem byl, samý sval a vysekaný na kost (a o 15 kilo méně)! Jak by taky ne, každý den v práci 5-7 km běhu a posilovna.

Tak jsem si našel další životní cíl… sport. Do konce roku si tedy kladu za cíl (1) dostat se váhově na 90 Kg s 10% tuku(184 cm), (2) uběhnout půlmaraton, (3) udělat 50 shybů v kuse, (4)srovnat si kyfózu a pak se uvidí co dál…

3 Replies to “Čím se zabavit – nová motivace”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..