Žeru a měním trénink

Když jsem před rokem psal o svých sportovních týdnech (poslední zápis) netušil jsem, že se z toho stane lifestyle. Vydrželo mi to do dneška. Běhání mě částečně opustilo, ale o to více se věnuji posilování.

weightMěl jsem tři předsevzetí. Splnilo se jenom jedno, mám 90 kilo!  Podle tachometru na kole jsem najezdil 454 km, naběhal 83 km a z dočasného DTD tréninku se stala celoroční záležitost. Byl jsem překvapený, tolik jsem nenajezdil a ani nenachodil za posledních 10 let!

Během roku se několikrát změnil životní styl, který se v současné době se ustálil. Od pondělí do čtvrtka programuji z domova, v pátek chodím do kanceláře a o víkendu se flákám (cheat weekend). Doma dopoledne programuji, přes oběd posilovna/běhání a odpoledne programování. (Kámoš mi řekl, že by se o dovolené chtěl mít jako já v pracovní den. Nijak extra mi to nepřijde. Nuda.)

OT: Začal jsem chodit pěšky (z donucení). Na Šongovi mi došla technická (úspěšně jsem prodal vrak  na Aukru). Hledám vhodnou náhradu, ale asi zase koupím nějakýho Šonga za pár kaček. Auto beru jako hobby (otázka ega) a hledám něco co mě osloví (pevný rám, 4-kolka, redukce, klimatizace, obsah nad 3 litry, 5 a více válec, tažné na 2 tuny, automat a musí to vydržet chlapskou srandu). Typy zasílejte do emailu

Zkusím změnit  trénink na 3-day mass rountine for Dummies a dám si předsevzetí do dalšího roku: zvýšit váhu na 95 kilo, účast na Novoveském železném mužovi a nějaký půlmaratonový závod.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..