Článkování práce v okolí – druhé kolo a Bezahlte Artikel

Práce v okolí se po první článkové vlně ustálila na 700 lidech denně. Nyní po půl roce dělám přez Placlu druhou článkovou vlnu a už jsem na 800 lidech. Očekávám, že se dostanu přez 1000 lidí denně. Oblast naídek práce je v Serp hodně konkurenční, ale líbí se mi, že články přez Placlu dokáží v hustě konkurenční oblasti tlačit v Serp nahoru.

Expanze Placly se společníkem do Francie skončil po třech měsících jenom u koupi domén, tak jsem tuto kapitolu zavřel a vrhnul jsem se na expanzi jinak. Sehnal jsem si překladatelku němčiny a jedu na vlastní brko. Vše je již hotové, už jenom dolaďujeme vnitřní překlady. Zároveň zjišťuji, že některé komponenty nejsou dobře naprogramované z pohledu variability systému, tak je rovnou zpětně přeprogramovávám a dávám i do Placly. Nový web poběží na adrese http://bezahlteartikel.de.

Blogová farma se ustálila na 29 kouskách. Snažím se na zjišťovat co který blog dělá úspěšným a zjištěné úspěchy aplikovat i na ostatní. Nechtěl jsem již dělat další blogy, ale oblast zdravotnictví díky nadstandartům se mi zdá do budoucna jako rentabilní, tak sháním nějaké pěkné domény na developování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..