Digidy – licenční politika nebo podvod ?

Občas se nestačím divit, jak se někteří snaží obrat klienty. Určitě by byla zajímavá verze příběhu i z druhé strany. Ale ten článek prostě stojí za zpětný odkaz, aby ve vyhledávačích nezapadl.
Odkaz: Kterak nám Martin Kup a Digidy s.r.o. dělalo web 


6 Replies to “Digidy – licenční politika nebo podvod ?”

  1. Díky za odkaz. Vše co v mých zkušenostech popisuju je čistá pravda a nic jsem nazamlčel. Spálil jsem se a hrozně mě mrzí že to byl právě člověk, kterého jsem znal dříve než věděl co je to znamená zkratka www.

  2. Když někdo o sobě píše, že vše co píše, je čistá pravda, to je dobrý základ mu nevěřit… K tomu textíku nahoře jen dodám, že DIGIDY vs. Martin Žufánek nebyli v tomto projektu v pozici dodavatel/zákazník, ale jako rovnocenní partneři. Více se dočtete v mém vyjádření, kde dávám pomlouvačný článek do patřičných souvislostí – (stránka odstraněna)

  3. Moji reakci jsem dnes doplnil o jeden závažný důvod, který jsem nechtěl zveřejňovat, protože nepatřím mezi ty lidi jako Martin Žufánek, kteří vám vrazí kudlu do zad v okamžiku, kdy není schopen kontrolovat své emoce. Jak chcete věřit člověku, kterého znáte jen po internetu a který si zde může napsat jakoukoliv pohádku, když já jsem mu věřil a to jsme se znali -osobně- přes 10 let, přesto z jeho strany podle všech informací, co mám, nehrál vůbec fér. Jistě, existuje minimální teoretická možnost, že se bude několik lidí, od kterých mám tyto informace, mýlit, nicméně ve spojení s jistými událostmi, které se skutečně staly, existuje obrovská pravděpodobnost, že jsou pravdivé.

  4. Pan Kup, neřekl bych že Vám to je úplně fuk. Už z lidské povahy je jasné, že se člověk snaží před ostatními vypadat vždy líp a k tomu patří i zachování osobní prestiže či alespoň důstojnosti. Navíc určitě byste zde nepsal komentář, kdyby Vám to bylo jedno.

    Na druhou stranu ani nijak nedůvěřuji panu Žufánkovi, dopustil se mnoha chyb a protože nikdo z nás u vyjednávání a následných tahanic nebyl, tak můžeme jen těžko soudit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..