Vylezl jsem z jeskyně a obměnil jsem železo – HP 530 – GU334AA

Vylezl jsem ze své jeskyně, podíval se po krajině a usoudil jsem, že bych mohl své computerové stádo rozšířit o nějaký ten “noutbůk“. Začal jsem tedy radostně “gůglit“, abych rozmrzele zjistil, že železa je hodně, od levných po hodně drahé. Zkusil jsem to tedy “manažérským” přístupem. Zamyslel jsem se co vlastně od nového stroje očekávám a jaké železo odpovídá mým požadavkům. Po tomto zjištění jsem začal “jyxovat” a “neznamovat” levnou variantu mých požadavků. A skončil jsem na HP 530 – GU334AA zakoupený přes internet u Czechcomputeru. Nedokážu popsat co to v něm vlastně všechno je, ale běží na tom Windows Vista basic a Mandriva 2007.1 (KDE s berylem) a to mi k životu stačí.

4 Replies to “Vylezl jsem z jeskyně a obměnil jsem železo – HP 530 – GU334AA”

  1. A jak se na něm píše? Co já vím, tak jsou notebooky, na kterých se dá psát pohodlně, ve výrazné menšině. Někteří lidé proto dokonce věří, že notebook s použitelnou klávesnicí vůbec neexistuje…

  2. Display je takový ten široký (dobře se na tom kouká na filmy) a je to matný, hlídal jsem si abych nevybral lesklý model notebooku. Jestli si ho chceš vyzkoušet osobně, stačí napsat mi na mail jersywoo[at]gmail.com a můžu ti ho v Praze, Liberci, Hranicích předvést.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..