Nástroj pro hledání nových trhů

Google má habakůk služeb a některé jsou i zajímavé. Narazil jsem na Nástroj pro hledání nových trhů , což je prakticky analyzátor pro Google adwords s integrovaným Google translate.

Chvilku jsem s tím hrál a mám z toho radost. Utvrdilo mě to v některých mým myšlenkám a zároveň otevřelo moje omezené vnímání i o některé nové dimenze jak na netu rozšířit své podnikání.

Pozitivní myšlenky jsou zrovna nyní potřeba, nastalo “letní internetové chcíplo” a je čas promýšlet nad další strategii. První letní akcí byla revize Adwords reklam a vypnutí některých kampaní na kterých jsem zjistil, že prodělávám.

Taky jsem částečně revidoval stav doménového portfolia a uvědomil jsem si, jak se s létem zhoršila obchodovatelnost domén. Ve vzduchu mi létá 8 domén, jenom kvůli tomu, že protistrany nejsou schopné aukce dotáhnout dokonce. Na webtrhu se domény a weby kupují pro mé specifické potřeby dobře, ale zamýšlím se nad tím, jestli ty problémy s náctiletými obchodníky co nedodržují virtuální pravidla stojí za ty nervy.

Práce v okolí je na webu ve své již třetí generaci a jsem s ní zatím nejvíce spokojený. I přesto se další změny chystají. Nakoupil jsem tam nějaký trafic, abych měl dost dat ze současné verze pro další změny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..