Pixolo – opravdu kreativní

Dneska se chci zaměřit na další agenturu, která má v názvu, že je kreativní agentura. A ona je opravdu kreativní, ať už rozsahem služeb, tak i portfoliem odvedené práce. Jedná se o agenturu Pixolo s.r.o.

Základní činností agentury Pixolo je tvorba webových stránek. Vaše nové stránky budou fungovat skoro sami, v pozadí stránek bude fungovat redakční systém, díky kterému budete stránky upravovat jako email. Takže pokud budete nabízet novou službu nebo budete potřebovat aktualizovat stránky, tak to zvládnete sami.

Pořádné webové stránky potřebují kromě reakčního systému i originální design, který bude vyjadřovat smysl vašeho webu a doplňovat jeho hlavní funkci – nabídnout a prodat. Webdesign vám Pixolo udělá na míru a podle vaší chutě. Součástí webu, ale i podnikání je nějaké logo. Tvorba loga je závislá na firemní identitě, měla by vyjadřovat o čem vaše podnikání je a design by měl ladit s ostatní prezentací firmy.

Pokud jste si nechali dělat web někde jinde a váš web není dohladatelný ve vyhledávačích, tak je prostě udělanej špatně. V takovém případě přijde vhod SEO optimalizace vašeho webu, aby vás vyhledávače měli rádi 🙂

A pokud provozujete naziskovku a máte napjatý rozpočet, tak třeba využijete stránky zdarma nebo obchod zdarma od agentury Pixolo, kde využili svoje znalosti webu pro dobré stránky.

Z pohledu provozovatele pay per post systému mohu zároveň Pixolo doporučit jako správce PPP kampaní (placené články). S payperpost kamapaněma má Pixolo mnoho zkušeností a je největší správce PPP kampaní letošní zimy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..