Kurzy pro relaxaci a zlepšení zraku

Zrak je jeden z nejdůležitějších smyslů, který umožňuje lidem a zvířatům vnímat světlo, tmu a vše, co je kolem nás včetně barev a tvarů jednotlivých subjektů a objektů. Zrakem vnímáme asi 80% všech informací a díky jemu jsme schopni alespoň přibližně určit danou vzdálenost a lépe se orientovat v prostoru. Smyslovým orgánem zraku jsou oči, které si musíme chránit před různými úrazy, jelikož jejich poškozením ztratíme možnost vidět a tím si zkomplikujeme svůj život a těžko se budeme opět vracet do zaběhlých kolejí.

Dědičnost, ale i neustálé zatěžování očí např. četbou knih při nedostatku světla, časově náročnou prací u počítače nebo soustředením na jízdu u řidičů z povolání může způsobit mnoho zrakových onemocnění jako je krátkozrakost – myopie, dalekozrakost – hypermetropie, astigmatismus, vetchozrakost – presbyopie nebo šilhavost – strabismus.

Společnost Institut pro lepší zrak, s.r.o. s bližšími informacemi na odkazu www.dobreoci.cz/cz/kurzy.html Vám pomůže najít řešení pro všechny běžné oční vady a unavené oči pracovní nebo jinou namáhavou činností – bez drahých a rizikových operačních zákroků a zároveň Vám nabízí účinnou výživu pro oči a zrak, které udrží Vaše oči zdravé a odpočaté. Tato firma nabízí kurzy a semináře pro relaxaci a zlepšení zraku. Kurz Zlepšete si zrak je vhodný jak pro úplné začátečníky v oblasti alternativního zlepšení zraku, tak i pro ty, kteří již o svůj zrak pečují a rádi by se dále zdokonalovali a podělili o své zkušenosti. Cílem kurzu Relaxace pro zdravý zrak, tělo i mysl je naučit se, jak uvolnit zrakovou soustavu, celé tělo i mysl od všedních starostí a povinností, jak dodat svému zraku a očím potřebnou péči a také jak znovu získat ztracenou energii. Všechny kurzy a semináře jsou pořádány pro malý počet uchazečů (max. 10 osob) a tudíž je zajištěn individuální přístup ke všem účastníkům.

Všichni účastníci 8-týdenního večerního kurzu Zlepšete si zrak a kurzu Relaxace pro zdravý zrak, tělo i mysl od společnosti Institut pro lepší zrak, s.r.o. obdrží zdarma 1 balení vynikající výživy pro zrak Eyesight RX.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..