Wanted: Jyxo rank a S-rank

Na výměnu odkazů jsem chtěl přidat i ukazatel GPR, Jyxo-rank a S-rank . Script na GPR nebylo težké na netu dohledat. Problém, ale přišel u ostatních ranků. Na netu jsem zatím script nenašel. Tak jsem se rozhodl, že se na to vrhnu. Na radu jsem začal odposlouchávat komunikaci pomocí programu Microsoft Fiddler .Bohužel, ale s požadavkem na rank stránky se posílají i nějaké hashe a na to nemám hlavu.

Proto nabízím finanční odměnu za script na zjišťování S-ranku a Jyxo ranku + dám konktakt na kolegu, který Vám rád za script, také zaplatí.

PS: Zajímavé je, že se S-rank ve skutečnosti nabývá hodnot 0-255.

 

18.1.2007 – Aktualizace:

Tak už hledám jenom Jyxo-rank. S-rank už mám a je i na webu a funkční.

20 Replies to “Wanted: Jyxo rank a S-rank”

  1. S-rank se v liště zobrazuje s hodnotami 0-100, ale při odpovědi na rank stránky vrací hodnotu 0-255 a lišta si ho přepočítává poměrně na 0-100 a pak ho zobrazuje.

  2. No stránek je hodně a tak je potřeba mít co nejširší stupnici. Zároveň, aby se ušetřilo hardiskové místo a transportní linky, je stupnice 0-255. Díky tomu se vešla do jednoho bytu.

  3. Zajímavé.. Pokud seznam.cz používá stupnici 0-255 jaké skutečné hodnoty se potom točí kolem PageRanku? Ještě bych se chtěl zeptat, jak často se hodnota S-Ranku aktualizuje?

  4. S-rank podědil rozsah 0-255 od Jyxorank, ze kterého původně vycházel. Jinak k našemu nástroji na zjištění S-rank poznámka, že zjistit rank třetí domény samozřejmě umí. Není to úplně veřejné, ale zájemci poradíme 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..