Zase interneťan

Rekonstrukce bytu se blíží ke konci a začínají starosti s nábytkem. Jaké barvy, jaké tvary a takové ty rozhodnutí co musíte konzultovat se svojí květinkou. Od včerejška mám konečně doma internet, tak budu muset dořešit všechny svoje resty. Třeba jsem zjistil, že mi úplně přestala fungovat výměna odkazů.

(Doplnění: vymena-odkazu.cz je již opravená a funkční)
V práci se ze mě stal “klikoš”. V současné době pracuji v prostředí SAS a používám DIStudio (ETL) a to je fakt tak dobře dělaný klikošsky, že si všechno radši naklikám. Celkem změna, na to , že se považuji za “bouchače zdrojáků”.

A ve webovým podnikání se dobře utajovaný eshop zase pohnul dál, spolupracující profesionální obchodník konečně našel dodavatele, který je schopen dodat svojí databázi milionů druhů zboží. To bude spousta unikátních slov do vyhledávačů. U tohohle eshopu má být smysl využití vyhledávačů nezvyklí. Místo několika výrobků a pár klíčových slov ve velký konkurenci, bude eshop obsahovat miliony výrobků, které v čechách lidi hledají třeba jenom jednou za týden. A bez komerční konkurence ve vyhledávačích. Taky už se podařilo domyslet logistiku. Musím napsat, že vymyslet logistiku pro posílání desítek až stovek malých balíků denně je fuška. Nakonec bude řešení externě najmutá pracovní síla 🙂 .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..