Zvyšte prodejnost zboží/služby pomocí článků

Internet je jenom další prodejní kanál. Pokud má mít firma důvod být na internetu, tak jen proto, aby zvýšila prodej svého zboží nebo služeb. K vyššímu prodeji potřebujete tady dvě věci: aby na netu byla potřebná informace o tom co prodáváte(1) a aby to bylo dohledatelné(2).

Lidé jsou chytří jako hladové kočky a mají většinou tři motivace hledání informace na internetu o vašem zboží. Ano, oni opravdu hledají vaše zboží aniž by jste cokoliv udělali, dostaňte je k sobě! Nejčastěji hledají nějaké základní informace o produktu (1). Když už mají základní informace, tak je zajímají, jestli si ostatní myslí, že ten výrobek je dobrý. Prostě hledají zkušenosti a zhodnocení ostatními uživateli (2). Vypadá to iracionálně, ale porovnání produktů(3) je až to poslední co uživatele zajímá o vašem zboží.

Nakupující chtějí:
1.) informace co to vlastně chtějí koupit
2.) povzbuzení ve svém rozhodnutí (běžné nákupní iracionální chování)
3.) ujištění, že nedělají něco špatně (že neexistuje podobná věc za polovinu ceny)

Zkušený obchodník, tedy potřebuje, aby na internetu bylo napsáno hodně informací(1) o jeho zboží a aby na netu se o tom zboží psalo pěkně(2). Základním nositelem prodejní informace je text (článek, doporučení, recenze, zpráva). Výše uvedené požadavky splňuje článek, který popisuje zboží nebo službu a citované věci doporučuje. Takový článek zároveň musí být dohledatelný vyhledávači pomocí výrazů pojmenovávající službu, zboží, situaci, potřebu, …

A teď dost keců,jak undergroundově na to!

Zaregistrujte se na Placla.cz, kde blogeři za úplatu napíšou na vás desítky doporučujících článků. Navyšte si kredit na výši 10 000 Kč a více pro kobercový nálet. Vložte přez administraci do služby poptávku po článcích. Do poptávky zadejte odkaz, kde zboží nebo službu prodáváte. Určete cenu kolem 250-300 Kč. Minimální cena za článek je 190 Kč, ale za tu cenu vám nikdo referáty a chvalozpěvy chtít psát nebude. Pokud bloger bude chtít za článek vyšší cenu, nabídne se vám za vyšší cenu. A hlavní je text vaší poptávky. Co chcete, aby o vás blogeři psali, tak to tam napište! (a ještě jeden vykřičník !). V popisu předáváte blogerům informace, které chcete, aby koncoví zákazníci věděli. Upozorněte na vaše kvality, přednosti, speciality a rozhodněte se, jestli chcete spíše pozitivní nebo neutrální články. V detailu vaší poptávky se vám po čase(druhý den) zobrazí blogy, které mají zájem napsat článek dle vaší poptávky. Z těchto blogů si vyberete ty, které se vám líbí (piloti při náletech berou vše) a akceptujete je. Tímto spustíte proces, kdy blogeři napíšou článek dle vaší poptávky a pošlou vám adresu článku ke schválení. Článek překontrolujute a buď ho necháte upravit nebo schválíte. Toť vše.

Výsledkem je, že se na různých místech na internetu objeví několik desítek článků, které popisují a vychvalují vaše zboží do nebes. Kdo by dneska nechtěl, aby jeho služby byly na internetu hodnoceny jako nejlepší?! JUPÍ. Lidé se na ty články dostanou přez vyhledávače dvěma cestama. První je, že zadají do vyhledávače název zboží nebo služby. Většinu návštěvníků odchytnete, pokud jste si nechali napsat dost článků. Stránka s výsledkem vyhledávání je doslova vytapetovaná článkama, které o vás píší a vychvalují vás. Druhá cesta je, že návštěvník do vyhledávače zadá název vaší firmy. To hledá jak o vás ostatní píší, aby se ujistil ve svém budoucím nákupu. Když opět máte výsledek vytapetovaný článkama o vás, zákazník nemá důvod jít ke konkurenci.

Buďte chytří, ovlivněte vaší veřejnou pověst! Používejte Placla.cz

A na závěr bonus: firma která potřebuje Placlu. Hádejte co prodávají a proč si je vybrat: Max Tara? Máteli tipy na další firmy, podělte se sem nou v komentářích.

1 Reply to “Zvyšte prodejnost zboží/služby pomocí článků”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..