CMS Firon od UVM Interactive

Internetová a marketignová firma UVM Interactive s.r.o., ke které mám blízko se specializuje na intranety a systémy pro správu obsahu (CMS). Mají dost vychytaný redakční systém Firon, který u nás není moc známý.

Tenhle CMS původně začínal jako normální CMS, ale podle potřeb k tomu časem přidali další možnosti fungování. Dneska už tenhle CMS umí spravovat kontakty zákazníků, řídit předávání a plnění úkolů ve firmě, řešit předávání dokumentů ve firmě. Poslední vychytávka co jsem slyšel je, že to umí automaticky dělat webový stránky pro mobilní telefony. To mě celkem zaujalo, každý CMS dělá stránky, ale ještě jsem neslyšel o CMS, který by rovnou dělal i optimalizovanou mobilní verzi.

Uvm interactive má ale širší záběr, kromě redakčního systému Firon se věnují i řízení projektů a tvorbě www stránek. Firma je plná Libereckých patriotů a proto dělali stránky velkým firmám jako je Ligranit, Syner a Liberecký kraj. Poslední jejich expanzí je zajišťování širšího marketingového servisu na propagační materiály jako sou vizitky, reklamní blogy a firemní katalogy.

Uvm zrovna přez nový rok mi dělalo pro Placlu reklamní bloky ve velikosti A5 a jsou dobrý. Designově mi sedí k celýmu webu a pomůžou mi u zákazníků budovat brand.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..