IS FIRON detailněji: CRM + CRM + CMS + DMS + TM

Minule jsem se zmínil o Fironu, dneska bych se mu chtěl věnovat podrobněji. Firon je pro malý až střední firmy, nejsem tedy cílovka 😉

Tenhle nový CRM (systém pro řízení komunikace se zákazníky) prakticky není jenom CRM, ale i CMS (systém pro správu obsahu). Je to takový firemní udělátko řešící několik firemních procesů v jednom balíku. Co se tedy v tomto balíku schovává:

1.) řízení vztahů se zákazníky
2.) řízení úkolů ve firmě
3.) online správa dokumentů
4.) intranet
5.) redakční systém Uvm Insite cms

a teď trochu prakticky na co se to dá použít.

Řízení vztahu se zákazníky ( CRM řešení )
Do systému si vložíte údaje svých zákazníků a pak časem přidáváte informace o kontaktu s tou firmou, tedy jednotlivýma pracovníkama. Takto se dá sledovat komunikace mezi vámi a zákaznickou firmou (zákazníkem). Když pak zákazník zavolá, že je průser, tak víte kdo to způsobil.

Správa úkolů ve firmě
Tato funkčnost je pro šéfy a jejich podřízené. Z pohledu šéfa umožňuje rozdat práci (úkoly) tak, aby na něj žádné nezbyly. Podřízení vidí co má dělat a rovnou zapisují svůj report jak s úkolem pohli (splněno/nesplněno). nakonec šéf na jednom místě vidí co je všechno uděláno a kdo se fláká.

Dokumenty online
Do Fironu je možné ukládat pracovní dokumenty. Když se dokumenty centralizují na jedno místo, tak všichni vědí, kde najdou nejnovější verzi. Navíc protože je úložiště online, tak se dají aktuální dokumenty “vytáhnout” třeba rovnou u zákazníka na schůzce.

Intranet
Intranet jsou firemní webovky, které mají vidět jenom zaměstnanci. Nejsou tedy veřejně přístupné. Internetové stránky jsou skvělé pro předávání informací, ale některé skutečnosti by měli zůstat světu mimo firmu utajené.

Redakční systém Firon CMS
Extranet, neboli veřejné webovky. Dneska každá firma potřebuje webové stránky se svojí prezentací, už jenom proto, že velká část populace hledá na internetu informace o firmách a jejich produktech. Celé CMS je dělané pro “klikoše”, takže odpadá programování a zvádne to i sekretářka mezi…….

IS FIRON je produktem české internetové agentury UVM interactive s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..