Jak jsem nespustil betu www.vymena-odkazu.cz

Na několika webech jsem udělal stránku pro výměnu odkazů. Základními „technikami SEO“ (strukturovaným kódem a odkazy) jsem se dostal ve vyhledávačích na první stránku na výraz „výměna odkazů“ (spíše náhodně). Díky tomu mi chodí hodně mailů s žádostí o výměnu odkazů. A tak jsem hledal. Na českém netu jsou pouze spolecnik.com a www.pagerank.cz , které se spíše podobají odkazovacím farmám. Osobně bych tam odkaz nedal (názor). Tak jsem stvořil vlastní web pro výměnu odkazů. Web pro výměnu odkazů, kde nejsou žádné klikací odkazy a obsahují inzerci na výměnu odkazů. Dneska jsem se chtěl na tomto blogu pěkně pochlubit a představit nový web na výměnu odkazů na adrese www.vymena-odkazu.cz .

Ale všechno dočasně zkrachovalo, bohužel byl špatně nastaven alias pro domény a aplikace běží na adrese www.jersywoo.com/vymena-odkazu/ a doména je přesměrována na tento blog. Holt, i mistr tesař se někdy utne a teď musím čekat do pondělí, protože nemám přístup na nastavení serveru na hostingu. Tak mě napadlo, že nebudu nic odkládat a nazvu to poslední dobou oblíbeným slovem „beta“. Chcete li, už nyní můžete přidat své do inzerce pro výměnu odkazů.

Co je v plánu: 

1. vytvoři rss kanál

2. registrovat web do katalogů

3. kouzlit pro vyhledávače za účelem první pozice na výraz „výměna odkazů“

11 Replies to “Jak jsem nespustil betu www.vymena-odkazu.cz”

  1. Český hosting, já to tušil. Právě kvůli tomu jsem odešel. Nemůžete si tvořit vlastní .htaccess a když už chcete poslat pravidla na podporu, aby je aplikovali, je po šesté hodině nebo víkend.

    Tomu říkám opravdový vopruz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..